środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

„Czerwony Kapturek” dla najmłodszych

2014-09-01 09:41:01 (ost. akt: 2014-09-01 09:43:02)

Dzieci po raz kolejny mogły wziąć udział w interaktywnym przedstawieniu. Tym razem aktorzy ze Studia Teatralnego Art-Re przedstawili małym widzom historię czerwonego Kapturka.

Kilkoro uczestników mogło przebrać się w strój Czerwonego Kapturka

Kilkoro uczestników mogło przebrać się w strój Czerwonego Kapturka

Autor zdjęcia: DB

Artyści wcielający się w bajkowe postaci nie tylko odegrali znaną historię, ale też zachęcali oglądających do wzięcia udziału w zadaniach aktorskich. Były improwizowane dialogi, przebrania, tańce, śpiewy i oczywiści – ogrom radości. „Czerwony Kapturek” przedstawiony małym ostrowianom to spektakl niezwykle wesoły, pozbawiony przemocy, a bogaty w morał. Dzieci nauczyły się, że zbytnia ufność nieznajomym nie jest dobra. Przedstawienie odegrano 26 sierpnia na deskach sceny ostrowskiego kina. Organizatorem spotkania był Miejski Dom Kultury.
"ART-RE" to Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii. Działa przy ośrodku telewizyjnym TV Kraków. Działalność Studia obejmuje produkcję przedstawień teatralnych dla dzieci i młodzieży wraz z opracowywaniem scenariusza. ART-RE podróżuje po całym kraju, sprzedając swoje innowacyjne, interaktywne przedstawienia, które mają formę śpiewogry. Widzowie chętnie angażują się w widowisko, zwłaszcza dzieci. Dorota Brzostek

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB