Sobota, 24 czerwca 2017. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Remis żółto – zielonych z Mazovią

2014-08-26 11:05:19 (ost. akt: 2014-08-26 11:05:18)

W kolejnym ligowym spotkaniu Ostrovia remisuje z przeciwnikiem 1:1. Bramkę dla żółto – zielonych zdobył w drugiej połowie meczu Arkadiusz Ciach.

KS Ostrovia zremisowała z liderem sezonu

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Początek meczu dla zawodników Ostrovi nie był najlepszy, już po pierwszych dziesięciu minutach goście strzelili pierwszego gola. Silna defensywa Ostrovi pozwoliła na utrzymanie tego wyniku do przerwy, po pierwszej połowie wynik był 1:0 dla Mazovii. Po zmianie boiska w drugiej połowie meczu, gra nieco się ożywiła głównie dzięki częstym atakom żółto – zielonych, co w rezultacie przyniosło zamierzone efekty. W 57. minucie spotkania po dośrodkowaniu Marka Kaliszewskiego z lewej strony boiska, piłkę na raty do bramki skierował Arkadiusz Ciach. Wykorzystując lekkie zamieszanie przy bramce przeciwnika, wprowadził piłkę do bramki, doprowadzając do remisu z gośćmi. Sytuacja po tym remisie była już do końca meczu bardzo napięta między obiema drużynami, świadczyły o tym liczne faule oraz dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, których jednak nie udało się wykorzystać drużynie. Wynik do końca spotkania pozostał 1:1. DB

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramka: Arkadiusz Ciach - 57min
Skład Ostrovii: A.Orłowski, D.Dzwonkowski, K.Małkiński, A.Zaremba, D.Wilczewski(c), J.Zapatka (K.Grabowski), P.Zacheja, R.Wilczewski (M.Pełtak), M.Kaliszewski, R.Komosa, A.Ciach oraz P.Korzeb, K.Rupacz, M.Bednarczyk