Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

„Wojownicze żółwie ninja” i „Epicentrum” na dużym ekranie

2014-08-26 09:38:07 (ost. akt: 2014-08-26 09:38:15)

Do 28 sierpnia o godz. 17.00 i 19.00 w kinie Ostrovia można obejrzeć film „Wojownicze żółwie ninja”. Od piątku, 29 sierpnia można wybrać się natomiast na „Epicentrum”.

„Wojownicze żółwie ninja” i „Epicentrum” na dużym ekranie
Seanse wyświetlane będą zarówno o godz. 17.00, jak i 19.00.
„Wojownicze żółwie ninja” - Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.

„Epicentrum” - W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Into the Storm" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń amatorów i odważnych mieszkańców miasta pozwala widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń i przekonać się o niszczycielskiej sile przyrody, utrwalonej w obiektywie ich aparatów. red.

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB