Poniedziałek, 26 czerwca 2017. Imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny

Żółto – zieloni remisują z MKS Mławianką

2014-08-20 09:31:22 (ost. akt: 2014-08-20 09:32:15)

Na wyjazdowym spotkaniu IV ligi mazowieckiej KS Ostrovia zremisowała z MKS Mławianką Mława 1:1.

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Na inaugurację rozgrywek zawodnicy z Ostrowi rozegrali bardzo dobre zawody i zdobyli punkt w klasyfikacji.
Rafał Komosa jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy strzelił bramkę dla swojej drużyny, dzięki czemu żółto-zieloni prowadzili do przerwy 1:0. Komosa, to nowy zawodnik w zespole, na początek nowego sezonu zaprezentował wysokie umiejętności oddając niesygnalizowany celny strzał, zapewniając tym samym ostrowskiej drużynie prowadzenie. W drugiej połowie Komosa znów miał szansę na podniesienie wyniku, jednak w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Pechowcem w meczu okazał się być Piotr Zacheja, który zgarnął dwie żółte kartki, co w konsekwencji dało czerwoną kartkę i zawodnik musiał opuścić boisko. Drużyna po tym osłabieniu radziła sobie na boisku gorzej, co spowodowało, że przeciwnik strzelił wyrównującego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej żółto-zieloni zmierzą się w środę 20 sierpnia z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Maziowa może okazać się twardym przeciwnikiem dla naszych, bowiem pokonała w 1 kolejce Wkrę Żuromin 5:1, plusem dla ostrowskiej drużyny jest to, że gra na swoim boisku. JS

MKS Mławianka Mława - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1)
Bramki: J. Wróblewski 74. - Komosa 36.
Ostrovia: Orłowski - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski (85. Tokarzewski) - Kaliszewski, R. Wilczewski (77. Pełtak), Zacheja, Lipski (63. Zapatka) - Ciach, Komosa.