Niedziela, 20 sierpnia 2017. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Kolejny sparing Ostrovi - pokonali rywala 10:4

2014-08-06 20:13:17 (ost. akt: 2014-08-06 20:13:35)

W sobotę, 2 sierpnia KS Ostrovia rozegrała kolejny sparingowy mecz. Tym razem na wyjeździe ostrowski klub zmierzył się z ŁKS-em Łochów. Wynik meczu dla żółto-zielonych był bardzo zadowalający.

Jak na razie KS Ostrovia dobrze sobie radzi w sparingach

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Mimo że KS Ostrovia wystąpiła bez dwóch zawodników - kapitana Dawida Wilczewskiego i Marka Kaliszewskiego, to wysoko pokonała ŁKS Łochów. Mecz zakończył się wynikiem 10:4 dla klubu z Ostrowi. Już od początku spotkania swój styl gry narzucili podopieczni Pawła Kowalczyka. Błędy popełnione w defensywie pozwoliły jednak gospodarzom spotkania na zdobycie czterech bramek. Mimo że to zawodnicy Łochowa jako pierwsi zdobyli bramkę, to pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:2 dla KS-u. Druga połowa to dalsze zdobywanie przewagi przez ostrowski klub. W sparingowym meczu z Łochowem bramki dla KS Ostrovia zdobyli: A. Ciach x4, R. Komosa x3, P. Zacheja, Korzeb. Ostatnią bramkę dla żółto-zielonych strzeli sobie sami piłkarze ŁKS-u. DB

ŁKS Łochów - KS Ostrovia Ostrów Maz. 4-10 (26)
Bramki: Ciach 4, Komosa 3, Zacheja, Korzeb, samobójcza.
Ostrovia: zawodnik testowany - Dzwonkowski, Bednarczyk, Zaremba, Rupacz - Ciach, Pełtak, R. Wilczewski, Lipski - Komosa, Zacheja oraz Korzeb, Wojdak, Tokarzewski, Zapatka