Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wąsewo. KS Wąsewo było bez szans

2014-08-06 13:01:29 (ost. akt: 2014-08-06 13:02:12)

W środę, 23 lipca odbył się kontrolny mecz pomiędzy KS Wąsewo a KS Ostrovia. Mecz zakończył się wynikiem 0-15 dla zespołu z Ostrowi Mazowieckiej.

Wąsewo. KS Wąsewo było bez szans

Autor zdjęcia: KS Wąsewo

Niemalże całe spotkanie było rozegrane pod dyktando zawodników Ostrovi. W pierwszej połowie meczu żółto-zieloni strzelili swoim przeciwnikom aż osiem bramek. Po przerwie w kolejnej partii spotkania padło następne siedem bramek. Tak wysokim wynikiem bardzo rzadko kończą się mecze piłkarskie.
Wynik spotkania potwierdza różnicę pomiędzy „A” klasą a IV ligą. Być może stało się to za sprawą braku kilku zawodników w składzie KS Wąsewo oraz tym, że jednak przeciwnik jest w innej grupie przygotowań i treningów. Dla zawodników z Wąsewa był to pierwszy kontakt z piłką od ponad miesiąca, co może stanowić pewnego rodzaju alibi. Goście natomiast wzmocnieni zostali nowymi zawodnikami, co dało im znaczną przewagę.
Wszyscy zawodnicy byli zaskoczeni warunkami, w jakich mogli zagrać. Goście zdecydowanie potwierdzali, że zespół z Wąsewa ma świetnie utrzymaną murawę, której nie powstydziłby się żaden zespół grający w IV lidze. Jest to pozytywna i motywująca opinia, zwłaszcza że przed zespołem kolejne sparingi. JS
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB