Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pięć kolizji podczas minionego weekendu

2014-07-30 15:04:03 (ost. akt: 2014-07-30 15:04:42)

W Małkini Górnej na ul. Leśnej doszło do wypadku samochodowego.

W przeciągu minionego weekendu doszło do 5 kolizji na terenie powiatu

W przeciągu minionego weekendu doszło do 5 kolizji na terenie powiatu

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Samochód osobowy marki Ford Mondeo za łuku zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem Toyota Verso. Osobom jadącym pojazdami nic się nie stało. W wyniku zderzenia jedno z aut wpadło na chodnik i potrąciło pieszego, który został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu z akumulatorów w rozbitych pojazdach i usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. W działaniach uczestniczył 1 zastęp JRG PSP oraz 1 zastęp OSP Małkini Górnej.- przekazuje informacje kpt. mgr inż. Rafał Kamińsk.
W Broku na drodze krajowej nr 50 doszło do zderzenia samochodu dostawczego Ford Transit z samochodem osobowym Skoda Fabia. W wyniku zderzenia samochód osobowy wpadł do rowu, a samochód dostawczy blokował jeden pas jezdni. Nikt nie odniósł obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych z pojazdów. W działaniach uczestniczyły 3 zastępy JRG PSP oraz zastęp OSP Brok.
W Ugniewie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Citroen z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło 25 lipca. W wyniku zdarzenia żadna z osób nie została poszkodowana. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy JRG PSP oraz zastęp JW Komorowo.
Samochód osobowy Seat Ibiza oraz Opel Astra zderzyły się w miejscowości Nagoszewka Duża. Nikt nie odniósł obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych z pojazdów. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy JRG PSP oraz zastęp OSP Nagoszewka. Do zdarzenia również doszło 25 lipca.
W Królach Dużych samochód osobowy VW Golf wpadł na łuku drogi do rowu i dachował.- Kierowca sam opuścił pojazd, pomocy medycznej udzielił mu Zespół Ratownictwa Medycznego- przekazał dalsze informacje kpt. mgr inż. Rafał Kamiński. Działania straży polegały na zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz pojazdu. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy JRG PSP. JS

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB