środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Gmina Wąsewo ruszyła z nowym projektem

2014-07-24 09:58:25 (ost. akt: 2014-07-24 10:00:26)

Lokalny Punkt Informacji to nowa forma wsparcia dla grup nieformalnych, liderów oraz aktywnych społeczności, który działa od 1 lipca 2014r w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Projekt będzie otwarty do 30 czerwca 2015r. i jest finansowany w ramach większego projektu „Profesjonalni w działaniu - wdrożenie modelu współpracy administracji z organizacjami pozarządowymi w Subregionie Ostrołęckim”.

Oferta Lokalnego Punktu Informacji jest bezpłatna i obejmuje usługi doradcze w zakresie: źródeł finansowania organizacji na realizację zadań statutowych, dostępnych szkoleń, seminariów, konferencji itp., podstawowych informacji dotyczących aspektów prawnych, finansowych i organizacyjnych, działania stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów ekonomii społecznej, tworzenia partnerstwa lokalnych podmiotów gospodarczych, opracowywania projektów.
Lokalny Punkt Informacji prowadzony jest przez Urząd Gminy Wąsewo i działa 32 godziny w miesiącu, stacjonarnie w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie – pok. Nr 1, w piątki od godz. 13.00 do godz. 18.00 oraz terenowo – po uzgodnieniu telefonicznym – w zależności od potrzeb odbiorców.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB