Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zaręby Kościelne. Zbliża się Festyn Rodzinny

2014-07-14 12:34:39 (ost. akt: 2014-07-14 12:34:36)

W dniach 26-27 lipca w Zarębach Kościelnych odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Zaręby Kościelne. Zbliża się Festyn Rodzinny
W sobotę będzie można wziąć udział w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy i w zawodach wędkarskich. W niedzielę, od godz. 14.00 na scenie prezentować się będą artyści. Wystąpi Szkolna Grupa Artystyczna „Mini Nutki”, Stowarzyszanie „Nad Wągrodą z Chmielewa”, Gminne Koło Gospodyń – Zaręby Kościelne. O godz. 15.00 rozpocznie się blok „Sport i zabawa dla najmłodszych”. Odbędą się konkursy, gry i zabawy dla dzieci młodszych. Wybrana zostanie też Miss Dzieciaków. Najlepszym czytelnikom Biblioteki Publicznej zostaną wręczone nagrody. W niedzielę będzie można podziwiać pokaz jazdy konnej i wziąć udział w konkursach: „Strong Man Gminy” i Konkursie Wiedzy o Lokalnej Grupie Działania Zielone Sioło. O godz. 19.00 na scenie wystąpi iluzjonista, a o godz. 20.00 dla publiczności zagra gwiazda festynu, zespół Toples. Podczas imprezy zostanie wybrana też Miss festynu 2014. Niedziela zakończy się dyskoteką.

Miss festynu

W wyborach Miss mogą brać udział kobiety, które ukończyły 16 lat. O wzięciu udziału będzie decydowała kolejność zgłoszeń – maksymalnie może wziąć udział 10 kandydatek. Warunkiem wzięcia udziału w wyborach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej przygotowanej przez organizatorów.
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 15 lipca 2014 r. bezpośrednio do Urzędu Gminy, pokój nr 10 lub drogą mailową ugzar@ornet.pl. W dniu festynu kandydatka musi mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub legitymację szkolną). Każda z kandydatek będzie miała za zadanie przedstawić się i w kilku zdaniach powiedzieć o sobie. Drugą częścią konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na wylosowane pytania. W toku konkursu zostaną wyłonione laureatki, które otrzymają tytuły: Miss Festynu 2014, I Vice Miss Festynu 2014, II Vice Miss Festynu 2014. DB

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB