Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Kierujący jednośladami pod czujnym okiem policji

2014-07-03 10:42:33 (ost. akt: 2014-07-03 10:45:39)

W ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem" zostaną przeprowadzone przez ostrowskich policjantów działania prewencyjno-kontrolne.

Kierujący jednośladami pod czujnym okiem policji
Ukierunkowane one będą na główne zagrożenia w ruchu drogowym powodowane przez kierujących motocyklami, motorowerami i rowerami oraz zagrożenia, jakie wynikają ich niewłaściwego zachowania się na drogach.
Policjanci będą bezwzględnie reagować na wykroczenia popełniane przez kierujących jednośladami oraz dyscyplinować kierujących samochodami, którzy w sposób nieprawidłowy zachowują się w stosunku do kierujących jednośladami. Będą także kontrolować stan trzeźwości kierujących.
Celem działań jest przede wszystkim ograniczenie i w miarę możliwości wyeliminowanie zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów. Poprzez te działania chcemy kształtować wśród kierujących zasady właściwego zachowania związanego z poruszaniem się po drogach, ścieżkach rowerowych czy też w okolicach przejść dla pieszych, aby wszyscy uczestnicy ruchu drogowego przestrzegali przepisów. DB
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB