środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Nur. Wójt z absolutorium

2014-07-01 08:15:01 (ost. akt: 2014-07-01 08:14:54)

Podczas XXX sesji radni Gminy Nur jednogłośnie podjęli uchwałę  w sprawie udzielenia absolutorium za 2013 rok wójtowi gminy Jackowi Murawskiemu. Radni obradowali 17 czerwca.

Radni jednogłośnie udzielili wójtowi absolutorium

Radni jednogłośnie udzielili wójtowi absolutorium

Autor zdjęcia: UG Nur

W sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2013 rok wójt podkreślił, w jakich kwotach wykonano dochody i wydatki. Dochody zostały wykonane w kwocie  9.8 mln zł, wydatki w 8.4 mln zł. Wójt mówił tez o inwestycjach, które w minionym roku udało się zrealizować, m.in. zakup i montaż agregatów prądotwórczych w stacjach uzdatniania wody w Ołowskich  i Zuzeli, modernizacja budynku komunalnego w Zuzeli, docieplenie i wymiana pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy, zakup i montaż agregatu prądotwórczego  do zasilania Urzędu Gminy i garażu OSP Nur, budowa zbiornika retencyjnego w miejscowości Kramkowo Lipskie, ,ontaż 95 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Nur.
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Sławomir Rytel zapoznał zabranych z pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej i przedstawił wniosek o udzielenie absolutorium wójtowi. Radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe i jednogłośnie udzieli absolutorium, a przewodniczący rady Marek Góral złożył wójtowi Jackowi Murawskiemu gratulacje, do których dołączyli się pozostali uczestnicy obrad. DB

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB