Wyjazdowy mecz Ostrovi - zremisowali z Wkrą Żuromin

2014-06-26 09:35:55 (ost. akt: 2014-06-26 09:36:08)

To pewne, KS Ostrovia utrzymuje się w IV lidze. W sobotnim wyjazdowym meczu w Żurominie piłkarze ostrowskiego klubu zremisowali i zdobyli jeden punkt. Było to ostatnie spotkanie ligowe IV ligi mazowieckiej w sezonie 2013/2014.

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Pierwsza bramka w sobotnim spotkaniu na żuromińskim stadionie padła w 35.minucie. Bartosz Laskowski ,zawodnik Wkry, pokonał bramkarza Ostrovi, Orłowskiego. Utracona bramka jeszcze bardziej zmotywowała podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka. Piłkarze z Ostrowi zaczęli intensywniej atakować bramkę gospodarzy. Trzy minucie po stracie gola, punkt dla Ostrovi zdobywa Piotr Zacheja. Do gwizdka kończącego pierwszą połowę już żadna z drużyn niezdobyta kolejnego gola. W drugiej połowie, mimo przewagi, żółto-zieloni nie wykorzystali ani razu do końca stworzonych sytuacji strzeleckich. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1, dzięki czemu Ostrovia zdobyła jeden punkt. DB

Wkra Żuromin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 (1-1)

Bramki: B. laskowski 35' - P. Zacheja 38'

Ostrovia: Orłowski - Wyrzykowski, Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Bednarczyk, R. Wilczewski, Grądzki, Ciach - Zacheja, Jaworowski (70' Zapatka)