Sobota, 22 lipca 2017. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

250 karateków na Ogólnopolskim Turnieju w Ostrowi

2014-06-11 08:55:21 (ost. akt: 2014-06-11 08:56:25)

W niedzielę, 1 czerwca odbył się jubileuszowy X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai IKO.Ostrowski turniej stał się tradycyjnym miejscem zmagań dla młodych adeptów karate kyokushin, a dla szkoleniowców zamknięciem sezonu startów przed wakacjami.

Drużyna OKKK zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Drużyna OKKK zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Autor zdjęcia: OKKK

W tym roku w zmaganiach wzięło udział 250 zawodników z 22 klubów karate kyokushinkai. Najbardziej oddalonym ośrodkiem, który zawitał tego dnia do Ostrowi był Kaliski Klub Karate Kyokushinkai. - Poziom zawodów był bardzo wysoki. Startowali aktualni medaliści Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, nie zabrakło aktualnych medalistów i uczestników Mistrzostw Europy w Varnie. W tym roku również świetną postawę pokazali nasi zawodnicy drużynowo, zajmując I miejsce, co pokazuje, że poziom szkolenia w klubie jest na dobrym poziomie – relacjonuje sensei Radosław Grabowski. Turniej stał się okazją do wyróżnienia najlepszych zawodników OKKK. Wyróżnienia Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej otrzymali: Maria Jasko, Michalina Chrobot, Mikołaj Radgowski, Michał Bołtryk, Karol Kuczyński i Marek Nowak. Podziękowania od OKKK otrzymali sempai Piotr Laskowski i Dariusz Nowak. - Organizacja takiego dużego turnieju nie byłaby możliwa bez wsparcia Urzędu Miasta i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Burmistrz Ostrowi Mazowieckiej, Władysław Krzyżanowski objął swoim patronatem zawody, a dyrektor Waldemar Konarzewski udzielił wszelkiej możliwej pomocy, abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić przygotowania do turnieju. Pomogli również sponsorzy: Bank Spółdzielczy, firma Promar oraz Schneider – dodaje Radosław Garbowski. W turnieju wzięły udział kluby z Łomży, Otwocka, Ostrołęki, Józefowa, Olecka, Warszawy, Wyszkowa, Augustowa, Zielonki, Piaseczna, Szczytna, Ostródy, Białegostoku, Iławy, Broku, Dobrego Miasta, Kalisza, Włocławka, Radomia, Wesołej, Białej Podlaskiej, Węgorzewa i Ostrowi Mazowieckiej.

APLA

Wyniku Turnieju:

Dzieci młodsze (dziewczęta) do 8 lat lekki kontakt open:
1. Roksana Przywoźna - Ostrów Maz.
2. Kamila Wołujewicz - KSW Kyokushin
3. Oliwia Salik - Augustowski KKK
Weronika Józefowska - KSW Bushi

Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 22 kg:
1. Jan Kacprzak - KSW Bushi
2. Kordian Kuchta - Wyszków
3. Antoni Serafiński - Wyszków
Aleksander Cydejko - Ostrów Maz.

Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 27 kg:
1. Dzikowski Jakub - Ostrów Maz.
2. Parda Antoni - KSW Bushi
3. Podbielski Kacper - Ostrów Maz.
Rutkowski Filip - KSW Bushi

Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 30 kg:
1. Brzózka Eryk - Ostrów Maz.
2. Tabor Maksymilian - Dobre Miasto
3. Kraszewski Rafał - Wyszków
Nowakowski Franciszek - Ostrów Maz.

Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt pow. 30 kg:
1. Zając Igor - Wyszków
2. Matusiak Mateusz - Ostrów Maz.
3. Grygieńcza Mikołaj - Dobre Miasto
Todorczuk Jakub - Ostrów Maz.

Dzieci młodsze (dziewczęta) do 9 lat do 28 kg:
1. Ogonowska Janina - KSW Bushi
2. Kisiel Natalia - KSW Bushi

Dzieci młodsze (dziewczęta) do 9 lat pow. 28 kg:
1. Gruchalska Irmina - Wyszków
2. Łuka Martyna - BKKK "KANKU"
3. Kukuć Aleksandra
Ketner Joanna - KSW Bushi

Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 30 kg:
1. Kuklińska Kinga - OSSWKK
2. Matuszewska Kinga - Masters Dojo WASW
3. Kuczyńska Anna - Ostrów Maz.
Andrusik Jagna - Ostrów Maz.

Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 34 kg:
1. Czujak Julia - ASW Szczytno
2. Grygo Martyna - OSSWKK
3. Kmoch Julia - Wyszków
Krawiec Wiktoria - Ostródzki KKK

Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 45 kg:
1. Cyra Alicja - Masters Dojo WASW
2. Świerczyńska Marta - Masters Dojo WASW
3. Cygan Gracja - Masters Dojo WASW
Ufa Aleksandra - Ostrów Maz.

Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat pow. 45 kg:
1. Obuchowska Nadia - Ostrów Maz.
2. Prusakowska Karolina - Iławski KKK
3. Sarnacka Ewa - Ostrów Maz.
Kulczyniec Julia - OSSWKK

Kadetki 12-13 lat do 45 kg:
1. Skwierczyńska Julia - Ostrów Maz.
2. Witkowska Wiktoria - Iławski KKK
3. Baczewska Magda - Ostrów Maz.
Soboń Helena - KSW Bushi

Kadetki 12-13 lat do 50 kg:
1. Grzymkowska Barbara - OSSWKK
2. Skorulska Kornelia - Łomżyński KK
3. Sokół Aleksandra - Wyszków
Stankiewicz Weronika - KSW Kyokushin

Kadetki 12-13 lat pow. 50 kg:
1. Mikielska Kinga - OSSWKK
2. Wierzbicka Zuzanna - Ostródzki KKK
3. Sobotka Zofia - Brok
Trzcińska Nikola - Łomżyński KK

Młodziczki 14-15 lat do 50 kg:
1. Sienicka Aleksandra - Masters Dojo WASW
2. Korytkowska Wiktoria - Łomżyński KK
3. Pyskło Dominika - Ostrołęcki KKK
Chrobot Michalina - Ostrów Maz.

Młodziczki 14-15 lat pow. 55 kg:
1. Zarzycka Ewa - Wyszków
2. Lewandowska Patrycja - Bushi Team
3. Andrukiewicz Magda - BKKK "KANKU"
Dzienisiewicz Magdalena - OSSWKK

Juniorki 16-17 lat open:
1. Małgorzata Krajewska - OSSWKK
2. Klaudia Lanczewska - Łomżyński KK
3. Beata Opęchowska - Ostrołęcki KKK
Weronika Kukałowicz - Dobre Miasto

Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 25 kg:
1. Goździewski Paweł - Ostrołęcki KKK
2. Barczak Jakub - Bushi Team
3. Brózio Wiktor - Bushi Team
Bieleń Piotr - Bushi Team

Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 27 kg:
1. Gastoł Szymon - KSW Kyokushin
2. Fijałkowski Wojtek - KSW Kyokushin
3. Niziński Antek - Ostrołęcki KKK
Kisiel Eryk - Ostrów Maz.

Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 30 kg:
1. Pieczyński Antek - Ostrołęcki KKK
2. Skłodowski Karol - Ostrów Maz.
3. Napiórkowski Bartek - Ostrów Ma
Żelazo Krzysztof - KSW Kyokushin

Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat pow. 30 kg:
1. Długozima Mateusz - Łomżyński KK
2. Skrzeczkowski Jan - KSW Kyokushin
3. Kowalski Radosław - Bushi Team
Kluk Mateusz - Masters Dojo WASW

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 27 kg:
1. Kacprzyk Wiktor - Łomżyński KK
2. Wekwejt Patryk - Ostrołęcki KKK
3. Popieluch Kacper - UKS Karate Kyokushin Wesoła
Gościewski Jakub - OSSWKK

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 30 kg:
1. Debizov Ahmed - Łomżyński KK
2. Ryś Piotr - Bushi Team
3. Warciński Piotr - Augustowski KKK
Salik Olgierd - Augustowski KKK

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 35 kg:
1. Baran Kajetan - KSW Kyokushin
2. Marczuk Stanisław - KSW Kyokushin
3. Siwkowski Hubert - Ostródzki KKK
Kozłowski Olgierd - Bushi Team

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 39 kg:
1. Kosiński Patryk - Masters Dojo WASW
2. Czaplejewicz Eryk - OSSWKK
3. Kukuć Mateusz - Ostrołęcki KKK
Dżukharov Amir - Łomżyński KK

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 42 kg:
1. Kisiel Kamil - KSW Bushi
2. Jędrkiewicz Stanisław - KSW Bushi
3. Gębala Oskar - KSW Bushi
Pawłowski Maciej - ASW Szczytno

Dzieci (chłopcy) 10-11 lat pow. 42 kg:
1. Brodowski Adam - Ostrołęcki KKK
2. Szlachetka Piotr - Ostrołęcki KKK
3. Florczak Grzegorz - Ostrołęcki KKK
Jezusek Wiktor - Łomżyński KK

Kadeci 12-13 lat do 40 kg:
1. Niziński Szymon - Ostrołęcki KKK
2. Tucki Bartosz - Ostródzki KKK
3. Bilwin Jan - Ostrów Maz.
Żegunia Jakub - Ostródzki KKK

Kadeci 12-13 lat do 50 kg:
1. Oszczapiński Patryk - OSSWKK
2. Dorosiński Damian - KSW KYOKUSHIN
3. Paprotny Kacper - ASW Szczytno
Tomkiewicz Jakub - Augustowski KKK

Kadeci 12-13 lat pow. 50 kg:
1. Kozicki Adrian - ASW Szczytno
2. Dużyński Krzysztof - Łomżyński KK
3. Ciskowski Hubert - Ostrołęcki KKK
Szyda Miłosz - Masters Dojo WASW

Młodzicy 14-15 lat do 55 kg:
1. Stępniak Adam - Bushi Team
2. Brejtfus Karol - KSW Bushi
3. Niedźwiecki Mariusz - Augustowski KKK
Burzyk Karol - KSW Kyokushin

Młodzicy 14-15 lat do 65 kg:
1. Patra Kamil - Ostrołęcki KKK
2. Gibowicz Marcin - OSSWKK
3. Skłodowski Damian - Ostrów Maz.
Bukowski Michał - Ostródzki KKK

Młodzicy 14-15 lat pow. 65 kg:
1. Balcerek Krzysztof - Kaliski KKK
2. Stachacz Tomasz - Łomżyński KK
3. Korzeniewski Jakub - KSW Włocławek
Sokół Adrian - Wyszków

Juniorzy 16-17 lat do 60 kg:
1. Wolski Paweł - Masters Dojo WASW
2. Czerkas Krzysztof - Ostrołęcki KKK
3. Helt Łukasz - KSW Bushi
Bołtryk Michał - Ostrów Maz.

Juniorzy 16-17 lat do 70 kg:
1. Kawka Adam - Augustowski KKK
2. Kuczyński Karol - Ostrów Maz.
3. Kowalewski Oskar - OSSWKK
Uszakowicz Cezary - Ostródzki KKK

Juniorzy 16-17 lat do 77 kg:
1. Radgowski Mikołaj - Ostrów Maz.
2. Szyszko Michał - BKKK "KANKU"
3. Chojnowski Paweł - Łomżyński KK

Juniorzy 16-17 lat pow. 77 kg:
1. Makarski Józef - Brok
2. Bejenka Piotr - Łomżyński KK
3. Odzimkowski Eryk - Dragon

Kata open do 14 lat:
1. Kuczyński Michał - Augustowski KKK
2. Niedźwiecki Filip - Augustowski KKK
3. Starczewska Magda - KSW Włocławek

Kata open do 14 lat:
1. Lanczewska Klaudia - Łomżyński KK
2. Kawka Adam - Augustowski KKK
3. Szyszko Michał - BKKK "KANKU"

Najlepsze drużyny:
1. Ostrowski Klub Karate Kyokushin
2. Łomżyński Klub Karate
3. KSW Bushi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB