Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

„Violetta: Koncert” i „Karuzela” na dużym ekranie

2014-06-11 08:53:45 (ost. akt: 2014-06-11 08:53:58)

Już tylko do 12 czerwca w ostrowskim kinie można oglądać filmy „Violetta: Koncert” (godz. 17.00) i „Karuzela” (godz. 19.00). W dniach 13 – 15 czerwca kino będzie nieczynne.

„Violetta: Koncert” i „Karuzela” na dużym ekranie
Od 17 do 26 czerwca będzie można natomiast oglądać „RIO 2” w 3D (godz. 17.00) i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” w 3D (godz. 19.00).
„Violetta: Koncert” to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel „Violetta”. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego „En mi Mundo” po roztapiającą serca wszystkich V- lovers „Nuestro Camino”. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę!

„Karuzela”- Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Główni bohaterowie „Karuzeli” mają zaledwie trzydzieści lat, gdy stają przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami. Rafał, Magda, Piotr i Natalia muszą wybrać, co jest dla nich najważniejsze i ile są w stanie poświęcić, aby to osiągnąć. Kiedy dwaj najlepsi przyjaciele zakochują się w tej samej dziewczynie, ich męska przyjaźń wystawiona jest na ciężką próbę. Braterskie relacje oraz miłość do kobiety ważą się na jednej szali. Kłamstwo jest jedynie pozorną ucieczką i wyborem mniejszego zła. red.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB