Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Tragiczny finał poszukiwań - zwłoki mężczyzny znalezione w rzece

2014-05-12 09:52:19 (ost. akt: 2014-05-12 09:53:18)

Ciało młodego mężczyzny znaleziono na nadbrzeżu. 27 kwietnia mieszkanka Broku zgłosiła zaginięcie syna. Jeszcze tego samego dnia znaleziono zwłoki mężczyzny.

Ciało mężczyzny odnaleziono nad brzegiem rzeki Bug

Ciało mężczyzny odnaleziono nad brzegiem rzeki Bug

Autor zdjęcia: DB

Po zgłoszeniu zaginięcia mężczyzny w jego poszukiwanie zaangażowali się policjanci i strażacy. Finał poszukiwań był tragiczny - jeszcze tego samego dnia na brzegu rzeki Bug znaleziono zwłoki poszukiwanego - informuje oficer prasowy ostrowskiej policji. - W dniu 27 kwietnia ok. godz. 14:30 zastęp OSP Brok został zadysponowany do pomocy przy poszukiwaniach prowadzonych przez policję. W trakcie działań odnaleziono w wodzie ciało osoby poszukiwanej – poinformował mł. kpt. Rafał Kamiński, oficer prasowy KP PSP w Ostrowi. Jak doszło do całego zdarzenia – na razie nie wiadomo. Okoliczności śmierci wyjaśni policja. Prawdopodobnie jedną z hipotez branych pod uwagę będzie utonięcie.

Żniwo Bugu

Mieszkańcy Broku są zszokowani, mimo że to nie pierwszy raz, gdy Bug zbiera żniwo. – Jestem w szoku. Widziałem tego dnia policjantów i straż, ale dopiero później dowiedziałem się, że prowadzą poszukiwania – opowiada jeden z mieszkańców Broku, chcący zachować anonimowość. – Trudno uwierzyć w takie zdarzenia. Zastanawiamy się teraz czy to było utonięcie, czy była jakaś inna przyczyna tej śmierci – dodaje. W takich przypadkach zawsze pozostanie pytanie – dlaczego i szok, że tragedie dzieją się tak blisko nas. Dorota Brzostek

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB