Wtorek, 22 sierpnia 2017. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Ostrovia wygrywa na wyjeździe - pokonali Mazura Gostynin

2014-05-07 12:41:06 (ost. akt: 2014-05-07 12:41:19)

3:2 to wynik meczu, który rozegrali piłkarze KS Ostrovia z Mazurem Gostynin, na wyjazdowym spotkaniu 27 kwietnia.

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Pierwsza połowa – trzy bramki

Podczas całego meczu nie zabrakło emocji i momentów do głośnego kibicowania. Rywalizacja z pewnością należała do bardzo zaciętych, a zwrotów akcji nie zabrakło. Na pierwszą bramkę kibice nie musieli czekać bardzo długo – padła ona w 18. minucie. Piłkę w bramce umieścił pomocnik Mazura Gostynin, Piotr Wilamowski. Utrata bramki była bodźcem dla zawodników Ostrovii do intensywniejszych ataków na bramkę przeciwnika. Do 37. minuty spotkanie przebiegało dosyć spokojnie. Sytuacja zmieniła się w 38. minucie, kiedy jeden graczy z Gostynina we własnym polu karnym dotknął piłki ręką. Była to szansa dla Ostrovii na wyrównanie wyniku. Tak też się stało. Do remisu z rzutu karnego doprowadził Arkadiusz Ciach. Zawodnik Ostrovii ustalił również wynik pierwszej połowy na 2:1 dla Kaesiaków, dokładając drugą bramkę.

Druga połowa – gole i czerwona kartka

Już po pięciu minutach drugiej połowy piłkarze Mazura Gostynin doprowadzili do remisu. Na listę strzelców wpisał się Rafał Wilamowski. Ostrowscy piłkarze konsekwentnie dążyli do zwycięstwa, a wysiłek ich został zwieńczony sukcesem. Około 80 minuty zwycięską bramkę na wagę 3 punktów strzelił Rafał Rakowiecki. Niestety dla niedzielnego bohatera spotkanie skończyło się niemiło. Zawodnik w 88. minucie po faulu na rywalu ujrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. DB

Mazur Gostynin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-3 (1-2)

Bramki: P. Wilamowski 18', R. Wilamowski 50' - A. Ciach (rzut karny) 38', 45', R. Rakowiecki 80'

Ostrovia: Orłowski - Wyrzykowski (70. Augustyniak), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Kaliszewski, Grądzki (46. Rakowiecki), R. Wilczewski, Jaworowski (85. Lipski) - Ciach, Gromek (90. Murawski)