Wtorek, 27 czerwca 2017. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Ostrowskiego

2014-04-17 11:34:02 (ost. akt: 2014-04-17 11:34:22)

We wtorek, 8 kwietnia, przez pięć godzin na nadbużańskich łęgach w Zawistach k. Małkini odbywały się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Ostrowskiego.

Drużyny cieszyły się z dobrych wyników

Drużyny cieszyły się z dobrych wyników

Zawody przeprowadzono w ramach XV Powiatowej Olimpiady Szkół Ponadgimnazjalnych 2013/2014 oraz XVI Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych 2013/2014.
Biegi odbywały się na trzech poziomach: szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich. Oddzielnie rywalizowali chłopcy, oddzielnie – dziewczęta. DB

Wyniki biegów przełajowych:

Dziewczęta - szkoły podstawowe 10x800m
1. SP Zaręby Kościelne
Sylwia Niedzielska, Justyna Szczepańska, Olga Kraszewska, Natalia Rostkowska, Ewa Rytel, Katarzyna Świerżewska, Ewa Dmochowska, Brygida Kamińska, Izabela Socik, Klaudia Ołdakowska
2. SP 2 Małkinia Górna
3. SP Nur
4. SP 3 Ostrów Mazowiecka
5. SP Ugniewo

Chłopcy - szkoły podstawowe 10x800m
1. SP Zaręby Kościelne
Stanisław Dąbkowski, Krzysztof Godlewski, Sebastian Grzeszczuk, Daniel Kempisty, Kacper Staniaszek, Dominik Kulesza, Jakub Małkiński, Grzegorz Kanajp, Cezary Nowak, Kacper Nowak.
2. SP Lubotyń
3. SP Nur
4. SP 2 Małkinia Górna
5. SP Jelonki
6. SP 3 Ostrów Mazowiecka
7. SP 1 Małkinia Górna

Dziewczęta - gimnazja 10x800m
1. PG 2 Małkinia Górna
Izabela Kraszewska, Olga Adamska, Katarzyna Maliszewska, Aleksandra Pecio, Michalina Dydek, Aleksandra Świerżewska, Wiktoria Zatorska, Sandra Symon, Julia Kraszewska, Oliwia Tadko.
2. PG Andrzejewo
3. PG Jasienica
4. PG Nur
5. PG Zaręby Kościelne

Chłopcy - gimnazja 10x1000m
1. PG 2 Małkinia
Piotr Kordykiewicz, Konrad Szram, Jan Rukat, Michał Rukat, Krzysztof Krawczyk, Dominik Fidorczuk, Jakub Jaskulski, Adam Frączyk, Jakub Kobyliński, Karol Sapiecha.
2. PG Andrzejewo
3. PG Jasienica
4. PG Zaręby Kościelne

Dziewczęta - szk. średnie 10x800m
1. LO Ostrów Maz.
Ola Żurawska, Magdalena Zyśk, Ola Talarek, Justyna Selwon, Sylwia Krakówka, Aneta Kulesza, Magdalena Reluga, Zuzanna Wańczyk, Ola Jackiewicz, Anna Kulesza.
2. ZS nr 1 Ostrów Maz.
3. ZS nr 2 Ostrów Maz.
4. ZS Małkinia

Chłopcy - szk. średnie 10x1000m
1. ZS nr 1 Ostrów Maz.
Paweł Polakowski, Mateusz Kowalczyk, Hubert Małkiński, Hubert Uzarowski, Radek Piwoński, Adrian Zaczkowski, Tomasz Orzech, Albert Siedlecki, Paweł Żach, Damian Heronimek
2. LO Ostrów Maz.
3. ZS nr 2 Ostrów Maz.
4. ZS Małkinia

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB