Wtorek, 26 września 2017. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Michalina Chrobot najlepszą zawodniczką Mazovia Cup

2014-03-28 11:04:24 (ost. akt: 2014-03-28 11:05:03)

Już po raz czwarty najlepsi zawodnicy z całej Polski spotkali się na turnieju Mazovia Cup w Józefowie.

Reprezentanci OKK dobrze wypadli na turnieju Mazovia Cup w Józefowie

Autor zdjęcia: OKKK

Ten prestiżowy turniej zgromadził w tym roku blisko 370 zawodników. Wzięli w nim udział również reprezentacji Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. - Dla trójki naszych najlepszych zawodników był to jeden z etapów przygotowań do Mistrzostw Europy w Varnie, które odbędą się w dniach 17-18 maja – mówi sensei, Radosław Grabowski.
Poziom zawodów był tradycyjnie bardzo wysoki. - Tym bardziej cieszą medale zdobyte w Józefowie – dodaje sensei Grabowski.
Pierwsze miejsca w turnieju zajęli: Michalina Chrobot młodziczka – 50 kg, Mikołaj Radgowski junior -75 kg i Maria Jasko – seniorka +65 kg. Dodatkowo Michalina zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Cała wymieniona trójka obecnie intensywnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy.
Pozostali zawodnicy: Karolina Kowalewska, młodziczka+50 kg – II miejsce, Ewa Zarzycka, młodziczka +50 kg – III miejsce, Jan Bilwin , chłopcy -40 kg - III miejsce. Mniej szczęścia mieli zawodnicy początkujący. Ania Kuczyńska, Daria Siwiak, Dominika Wojewódzka, Magda Baczewska wygrały swoje pierwsze walki, ale odpadły w walkach o wejście do półfinałów. Hubert Głębocki, Dawid Pietrzyk mieli jeszcze mniej szczęścia i odpadli w walkach eliminacyjnych. oprac. DB