Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

XV Powiatowej Olimpiady Młodzieży ciąg dalszy

2014-03-25 13:29:08 (ost. akt: 2014-03-25 13:30:07)

Od października 2013 r. trwa XV Powiatowa Olimpiada Młodzieży. Kolejne zawody odbyły się 12 marca w Zespole Szkół Nr 1 w Ostrowi.

12 marca dziewczęta rozegrały mecze w siatkówkę

12 marca dziewczęta rozegrały mecze w siatkówkę

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe

Tym razem szkolne drużyny dziewcząt rozegrały mecze w siatkówkę. Młodym siatkarkom sędziował Paweł Elert, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Nr 1.

Rywalizują w wielu dyscyplinach sportowych

XV POM rozpoczęła się od biegów przełajowych. Kolejnymi dyscyplinami, w których zmierzyła się młodzież ze szkół powiatu ostrowskiego były: piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy, szachy, koszykówka. We wtorek, 18 marca odbyły się zawody w pływaniu. W kwietniu przeprowadzone będą pozostałe mecze piłki nożnej (III i IV runda chłopców oraz I i II runda dziewcząt), a także Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Ostrowskiego na łęgach nadbużańskich. Zakończenie POM nastąpi w maju. Ostatnimi zawodami, w których młodzież będzie rywalizowała będą zawody lekkoatletyczne. Uroczyste podsumowanie XV Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych oraz XVI Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych odbędzie się przed zakończeniem roku szkolnego. Wtedy też nastąpi wręczenie dyplomów, pucharów i nagród. DB
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB