Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Śmierć w płomieniach – ogień pochłonął wszystko

2014-03-14 17:23:06 (ost. akt: 2014-03-14 17:23:30)

Wtorek, 4 marca, godzina 3 w nocy – w Królach Małych w ogniu stanął drewniany dom. W czasie pożaru w domu przebywały dwie osoby – 94-letna kobieta i jej 59-letni syn.

Do tragedii doszło w Królach Małych. Pożar wybuchł w nocy. Spłonęły dwie osoby

Do tragedii doszło w Królach Małych. Pożar wybuchł w nocy. Spłonęły dwie osoby

Autor zdjęcia: KPP Ostrów Maz.

Pożar zakończył się tragicznie – mieszkańcy domu nie zdołali się uratować. W zgliszczach domu znaleziono ich zwłoki.W Królach Małych w gminie Andrzejewo doszło do tragicznego zdarzenia. W ogniu stanął stary drewniany dom kryty dachówką i ocieplony trocinami. W akcji gaszenia pożaru brało udział 7 zastępów straży pożarnej. Ogień szybko objął cały dom. Budynek spłonął niemal doszczętnie. Mieszkający w domu 94-letnia kobieta i jej 59-letni syn zostali znalezieni dopiero po tym, jak strażakom udało się ugasić pożar. Prawdopodobnie spali, gdy wybuchł pożar. Nie zdołali się uratować, spłonęli razem z całym zabudowaniem. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny pożaru. Możliwe jest, że do tragedii przyczyniła się słaba instalacja elektryczna. W sprawie cały czas prowadzone jest dochodzenie.

Żywioł uśmierca

W powiecie ostrowskim w minionym, 2013 roku, doszło do 225 pożarów. W ich wyniku dwie osoby poniosły śmierć, a cztery zostały ranne. Ogień cały czas jest żywiołem, który niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Pożar w Królach Małych niestety potwierdza tę teorię.
Dorota Brzostek

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB