Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Ostrów. The Look Of The Year w Ostrowi

2014-03-12 13:03:31 (ost. akt: 2014-03-12 13:05:46)

Szansa dla marzących o karierze modelki - w najbliższą sobotę o godz. 15.00 w MOSiR przy ul. Trębickiego w sali konferencyjnej na I piętrze odbędzie się casting do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek - The Look Of The Year.

Ostrów. The Look Of The Year w Ostrowi
Marzysz o karierze modelki? Przyjdź na casting

Uczestniczkami konkursu mogą być dziewczyny w wieku 15-22 lata, o wzroście minimum 172 cm, które w czasie trwania konkursu nie mają podpisanej umowy na wyłączność z agencją reklamową, agencją modelek, PR itd., a także nie biorą udział w innych konkursach piękności, w szczególności konkursach dla modelek. W chwili przystąpienia do konkursu nie mogą być w ciąży. Zgłaszając się, muszą wypełnić ankietę, w której podają: imię i nazwisko, wiek, wymiary, nazwę szkoły lub miejsce pracy, numer telefonu oraz adres do korespondencji, a także dołączyć zdjęcia: jedno portretowe i jedno całej sylwetki w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym.

Ocenią i doradzą

W czasie ostrowskiego castingu, kandydatki na modelki będzie oceniać czteroosobowe jury składające się z modelki, stylistki, fotografa i przedstawiciela organizatora. Jedną z osób zasiadających w jury będzie Beata Klepacka, ostrowska ambasadorka konkursu The Look Of The Year, modelka, finalistka konkursu Miss Polonia oraz Miss Earth. Dodatkową atrakcją castingu będą porady ekspertów, którzy kandydatkom na modelki odpowiedzą na pytania dotyczące stylu, pozowania i modelingu. Na casting należy zabrać ze sobą zdjęcia sylwetki i twarzy. W tym roku zaplanowano wiele castingów na Mazowszu, m.in. w: Ostrowii Mazowieckiej, Otwocku, Garwolinie, Siedlcach oraz – po raz pierwszy – Radomiu i Płocku. Odbędą się na w lutym i marcu. Finał szykuje się na kwiecień bądź maj. Organizatorzy zapowiadają koncert gwiazdy, ale niespodzianki nie zdradzają. The Look Of The Year to inicjatywa o zasięgu globalnym, której celem jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Karierę rozpoczynało tu wiele światowych top modelek, m.in. Cindy Crawford, Linda Evangelista, Naomi Cambell, Gisele Bundchen i Polka, Kasia Smutniak. DB

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB