Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Lubiejewo. Zabawa ostatkowa w Zespole Szkół Specjalnych

2014-03-12 09:39:35 (ost. akt: 2014-03-12 09:40:28)

Uroczystość ostatkowa w Zespole Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie odbywała się 3 marca. Tuż po śniadaniu rozpoczęła się dyskoteka.

Uczniowie ZSS w Starym Lubiejewie wzięli udział w warsztatach tanecznych

Uczniowie ZSS w Starym Lubiejewie wzięli udział w warsztatach tanecznych

Autor zdjęcia: ZSS Stare Lubiejewo

Dzięki wspaniałej oprawie muzycznej, którą zapewnił nieodpłatnie zaproszony na dyskotekę DJ Daniel Drabot od pierwszych chwil uczestnicy imprezy w radosnych rytmach ruszyli na parkiet. Podczas zabawy nie zabrakło też wspólnych tańców w kręgu. Punktem kulminacyjnym imprezy i zarazem niespodzianką zorganizowaną przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego był nieodpłatny pokaz formacji Beton ze studia tanecznego "Freeway" z Ostrowi.
Po pokazie uczniowie wzięli udział w krótkiej pogadance i warsztatach tanecznych, które przeprowadził Bartek Skalik - tancerz grupy Beton i zarazem instruktor Freeway Dance Studio. Dzieci miały możliwość poznać kilka podstawowych kroków i zatańczyć wspólnie z gośćmi. Na zakończenie dyskoteki uczniowie wręczyli gościom pamiątkowe, własnoręcznie wykonane "Anioły". Wspólna zabawa bardzo zintegrowała społeczność szkolną i wprawiła uczniów w dobry nastrój, o czym świadczą uśmiechnięte buzie uczestników zabawy. oprac. DB

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB