Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Festiwal Miasto dla Kobiet coraz bliżej! Można już kupować bilety

2014-03-06 12:49:31 (ost. akt: 2014-03-06 12:50:50)

6 zł to cena biletu na tegoroczny IV Festiwal Zdrowia i Urody Miasto dla Kobiet. Bilet uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu jednej z ponad dwustu cennych nagród.

Festiwal Miasto dla Kobiet coraz bliżej! Można już kupować bilety

Autor zdjęcia: MOSiR

Wśród nich: Multi Cooler Philips urządzenie do szybkiego gotowania wartości 500 zł oraz depilator Rowenta podarowane przez Interchemall zespół Młynów Jelonki, wielofunkcyjny robot kuchenny o wartości 400 zł. ufundowany przez Schneider Polska Sp. z o.o., mikrofalówka Amica podarowane przez Eugeniusza Gruszczyńskiego P.H.U. Firma Usługowo Handlowa „Antyk”.

Nagrody, nagrody…

Ponadto do wygrania: zestawy kosmetyków od FM Group, Tian De, Achtel, Biocosmetics, Efektima, Mariza, Skarb Matki, Avon, zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Salon Glamour, Megan oraz Regeneriss. Bank BGŻ Ostrów Mazowiecka przekazał na loterię 10 bonów o wartości 40zł do realizacji w Salonie Urody Megan. Do wygrania również obraz od Anny Kacprzyckiej, biżuteria od Doroty Tarskiej, Anny Wojciechowskiej, wyroby własne Beads Lowe Janina Branicka oraz ze sklepu Żanna, karnety na zajęcia języka angielskiego dla dzieci od Helen Dorn, bezpłatne pierwsze wizyty u dietetyka Adam Kuczyński, karnety na wróżenie od Wróżki Beaty, pendreivy i torba podróżna od WSFiZ, lampki ozdobne od Kam –Spaw i żarówki energooszczędny od Hurtowni Elektrym, świeczki od Party Life, masaże od Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Szydło, książki i zabawki od Księgarni Edukacyjnej, Księgarni Edyp, Domu Książki, Nice Book Enterprise – Adam Puchalski i Hurtowni Zabawek i Zniczy przy ul Mieczkowskiego, bilety na recital piosenki francuskiej od Anna Śledziewska Atelier Językowe, bony podarunkowe na siłownię Harem Fitness Club. Kupony rabatowe Top Secret, kolacje o wartości 80 zł w Restauracji Tandem ufundowane przez Joannę i Daniela Rostkowskich, kolacja o wartości 80 zł w Restauracji Tandem ufundowana przez Bank Zachodni WBK, upominki ze sklepu Kawy i Herbaty – Alkohole Świata.

W czasie Festiwalu będzie stanowisko sklepu Kawy i Herbaty Świata i Restauracji OK Chicken z bezpłatną degustacją.

Dodatkowe atrakcje

W czasie Festiwalu będzie można skorzystać z usług masażystów: Agnieszki Glińskiej, Grzegorza Szydło i Adama Jastrzębskiego, fryzjerek, kosmetyczek. Będą stanowiska, na których będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego oraz cukru z palca, poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar tkanki tłuszczowej, nauczyć się badać piersi na fantomie i dowiedzieć się o innych badaniach profilaktycznych. Przypominamy również o warsztatach fotograficznych, makijażu, zdrowotnych i tanecznych. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapisy b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl. red.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB