Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dzieci pożegnały ferie wielkim balem

2014-03-03 08:59:32 (ost. akt: 2014-03-03 08:59:46)

Ferie oficjalnie dobiegły już końca. Na ich zakończenie, 28 lutego, animatorzy i instruktorzy z Miejskiego Domu Kultury zorganizowali bal kostiumowy.

Bal na zakończenie ferii był typowym balem kostiumowym – dzieci przebrały się za przeróżne postaci

Bal na zakończenie ferii był typowym balem kostiumowym – dzieci przebrały się za przeróżne postaci

Autor zdjęcia: Joanna Sadowska

Nie zabrakło na nim księżniczek, piratów, kowbojów, policjantów oraz wielu innych bardzo ciekawych postaci. Jak przez całe ferie w MDK-u, tak i teraz podczas balu nie zabrakło wielu gier i zabaw. Dzieci brały udział w tańcach integracyjnych, odtańczyły poloneza, kaczuszki czy lambadę. Dzieci mogły się także pochwalić swoimi umiejętnościami wokalnymi. Każde dziecko z balu wyszło ze słodkim upominkiem.

Kilka godzin przed…

Przed rozpoczęciem balu, od godziny 11.00 sala domu kultury wypełniła się dziećmi, które pomagały w przygotowaniach do wielkiej zabawy. Pod okiem animatorów, z wielkim zaangażowaniem tworzyły łańcuchy i ozdoby z balonów. Bożena Jakubczyk nauczyła wszystkie dzieci tradycyjnego tańca polskiego – poloneza – którym kilka godzin później rozpoczął się bal. Radosna atmosfera towarzyszyła wszystkim od samych przygotowań, aż do zakończenia zabawy. Joanna Sadowska

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB